Menu
Total

Členové ČAPIS v akci! – 22.února 2015 v Nasavrkách

0 Comment

22.února 2015 se v Nasavrkách konala akce Komerčních včelařů. Její náplní byla přednáška o apiterapii, kterou vedl člen ČAPIS Jan Bajza, s ukázkou medové detoxikační masáže, provedené členy ČAPIS Gabrielou Hiklovou a Stanislavem Doleželem přímo před zraky posluchačů .
Akce se setkala s velkým ohlasem, což dosvědčuje i přiložená fotografie ze zaplněné přednáškové místnosti.

...

Poutavá přednáška o medové masáži doplněná praktickou ukázkou přímo v přednáškovém sále zaujala asi stovku přítomných včelařů. Účastníci této prezentace měli možnost dozvědět se řadu užitečných informací, sledovat práci masérů z bezprostřední blízkosti i prostřednictvím techniky přenosu živého vysílání na promítací plátno. Jediný problém byl s dodržením vyhrazeného času, a tak oba maséři byli zájemcům k dispozici ještě dlouho po oficiálním ukončení akce. Děkujeme za nevšední zážitek!

Za Sekci komerčních včelařů František Texl“
...
Jsme potěšeni, že zájem o apiterapii stále stoupá a těšíme se, že se s některými posluchači budeme setkávat i nadále v rámci České apiterapeutické společnosti. Děkujeme členům ČAPIS za podnětnou prezentaci a přejeme mnoho úspěchů v další činnosti ... jen tak dál!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Čeština‎EnglishFrançaisDeutschMagyarPolskiEspañol